Dün yaşanan olayda, şarkıcı Aleyna Tilki, İtalya’nın Milano kentine gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı’nda sıra tartışması yaşadığı bir yolcu ve hakaret ettiği iddia edilen bir özel güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine havalimanı polis merkezinde ifade vermişti.

Bir süre ifade işlemleri için polis merkezinde kalan ünlü şarkıcı, işlemlerin ardından uçuşunu iptal etti. Tilki’nin ifade vermesi nedeniyle uçağı kaçırdığı, bir sonraki sefer için de bilet almasına rağmen iptal ettirdiği öğrenilmişti.

Aleyna Tilki’nin yaşadığı tartışma kameraya da yansımıştı.

Sosyal medyada kendini savundu

İstanbul Havalimanı’nda meydana gelen arbedenin ardından ifade veren Aleyna Tilki,  Twitter hesabından açıklama yaptı. Açıklamasında olayın sadece bir bölümünü yansıtan bir videonun kullanılmasının ise haksızlık olduğunu savundu. Aleyna, olayda polis abilerin kendisini dayak yemekten kurtardığını yazdı.

 Bu ikinci olayı

Ancak Tilki’nin ilk olay bu değil. Eylül 2017’de bagaj taşıma konveyörüne binen şarkıcı, havalimanını güvenlik biriminden ceza yediğini itiraf ettiği haberi MEDYADA yer almış, ancak olayın hangi havalimanında meydana geldiği öğrenilememişti.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.