Türkiye tatili dönüşünde uçağa alkollü binen yolcu, seyahat sırasında uçağı birbirine kattı. Yolcu, Kazan’da gözaltına alındı.

Türkiye tatili dönüşü sarhoş olduğu anlaşılan bir yolcu uçağı birbirine kattı. Antalya’dan Kazan’u seyahat eden uçağa binen yolculardan birinin, uçağın havalanmasından sonra sarhoş olduğu ortaya çıktı. Bir müddet sonra taşkınlık yapmaya başlayan sarhoş yolcu, diğer yolcuları rahatsız etmeye başladı.

Uçak personeli sakinleştiremedi

Olaya ilk olarak uçak personeli müdahale etti. Ancak sarhoş yolcuyu sakinleştirmek mümkün olmadı. Uçuş sırasında uygunsuz davranışlarda bulunan ve diğer yolcuları rahatsız eden hava magandası, uçak personeline de zorluk çıkardı.

Durumu polise bildirildi

Havada yolculara ve uçak mürettebatına zor anlar yaşatan kişi ile ilgili, kule pilotlar temasa geçti. Ardından durum polise bildirildi. Kazan Havalimanı’na iniş yapan uçağı, polis karşılayıp magandayı gözaltına aldı.

Alkol muayenesi yapıldı

Hava magandasına yapılan tıbbı muayenede alkollü olduğu doğrulanırken, karakola götürülerek göz altına alındığı bildirildi. TV Tsenter’ın verdiği habere göre yolcunun duruşmaya kadar gözaltında kalacağını bildirildi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.