AnadoluJet ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerine 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş avantajı.
AnadoluJet başlattığı erken rezervasyon kampanyasıyla yolcularına cazip fiyatlarla uçma imkânı sunuyor.

Yolcularını Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçuran AnadoluJet, erken rezervasyon kampanyası ile kış döneminde herkese doyasıya gezme fırsatı sunuyor.

Yolcularının ihtiyaçlarını doğru analiz ederek beklentilerine uygun hizmetler sunan AnadoluJet, erken rezervasyon imkânı ile 25-30 Ekim 2016 tarih aralığında Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerine bilet alan tüm yolcularına; 7 Kasım 2016 – 25 Mart 2017 tarihleri arasında 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş olanağı sunuyor.

Kampanya 20 Ocak – 06 Şubat 2017 tarihleri arasında icra edilecek uçuşlarda geçerli değildir. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan erken rezervasyon kampanyası AnadoluJet’in Ankara’dan uçuş yaptığı Adıyaman, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya, Mardin, Muş, Şırnak ve Yüksekova; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Adıyaman, Diyarbakır, Erzurum, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya ve Mardin; Bursa’dan Erzurum gidiş ve dönüş parkurlarında geçerli tutulmuştur.

4999-dogu-guneydogu-ilani

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ya da anadolujet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.