Her ay Anadolu’nun farklı bir şehrine rotasını çeviren “Avantaj Rotası”, Temmuz ayında Çanakkale’ye özel indirim ve fırsatlar sunacak. Çanakkale yolcularına özel rehber eşliğinde ücretsiz şehitlik turu imkanının yanı sıra, Temmuz ayı boyunca JetGençliler Çanakkale’ye %50 indirimli uçma fırsatı yakalıyor!

AnadoluJet Temmuz’da Çanakkale’de

AnadoluJet yolcularına özel seyahat projesi “Avantaj Rotası”, Temmuz ayında AnadoluJet’le Çanakkale’ye uçanlara özel fırsatlar sunacak. Temmuz ayı boyunca AnadoluJet ile Çanakkale’ye seyahat eden yolcular biniş kartlarıyla, şehirdeki restoran ve konaklama merkezlerinden indirimler kazanıyor, ücretsiz Şehitler Abidesi ve Şehitlik turundan yararlanıyor.

“AnadoluJet Avantaj Rotası” Çanakkale fırsatları kapsamında AnadoluJet yolcuları Çanakkale’de bulunan anlaşmalı otellerde yüzde 40 indirimle konaklayabilecek ve bunun yanında anlaşmalı çeşitli restoranlarda yüzde 25 indirim hakkı kazanacak. Ayrıca Çanakkale Havalimanı’nda kurulan karşılama masasında kayıt yaptıran AnadoluJet yolcuları, Çanakkale Belediyesi tarafından ücretsiz olarak organize edilen rehberli Şehitlik Turu fırsatından da yararlanabiliyor. Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tura katılan yolculara ücretsiz şehir haritası ve anahtarlık hediye ediyor.

Avantaj Rotası; AnadoluJet’in gençlik platformu JetGenç üyelerine Temmuz ayı boyunca Çanakkale’ye yüzde 50 indirimli uçma fırsatı sunuyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.