Atatürk Havalimanı’nda bagajların bekleyen yolcularla yer hizmeti görevlisi ile başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü.

Sözcü’de yer alan habere göre Atlasglobal Hava Yolları’nın Antalya Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na saat 18.20’de inmesi planlanan uçağı teknik arıza yapınca KK-7 sefer sayılı uçak 2 saat 35 dakika gecikme ile saat 20.55’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na sorunsuz şekilde indi. Uçakta seyahat eden bazı yolcuların valizi çıkmayınca yolcular ile yer hizmetli görevlisi arasında sözlü tartışma başladı. Valizler bir sonraki sefer olan Atlasglobal Hava Yolları’nın KK-13 sefer sayılı uçağı ile saat 20.50’de gelmesi gerekirken bagajlar saat 21.20’de İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali arındırılmış salona geldi. Toplamda valizler 3 saat sonra yolculara ulaşmış oldu. Bu sırada bagajların bekleyen yolcularla yer hizmeti görevlisi ile başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü.

Yaşanan kavga sırasında yer hizmeti görevlisi H. Ç’nin kaşı yarıldı. Havalimanı sağlık ekiplerince yapılan müdahalenin ardından H.Ç. Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. H.Ç.nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken polisin kavgaya karışan kişileri gözaltına alarak polis merkezine götürdüğü ve tarafların birbirlerinden şikayetçi olduğu öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER YÜKSELDİ

Yaşanan olaylar sırasında ve sonrasında Atlasglobal Hava Yolları’na sosyal medyadan tepkiler yükseldi. Uçakta bekleyen yolcular uçakta yaşanan durumu ve tepkilerini aktarırken uçuş sonrasında da tepkiler dinmedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.