Yurt dışında açtığı yeni destinasyonlar ile uçuş ağını genişletmeye devam eden Atlasglobal, bu kış için uçak biletini erken alanlara Avrupa’da seçili hatlarda gidiş-dönüş 79 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme imkanı sunuyor.

Son dönemde özellikle Avrupa’da uçmaya başladığı yeni destinasyonlar ile dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, bu hatlar için 2015 – 2016 Kış dönemine özel fiyatlar sunuyor.

Atlasglobal’den Avrupa biletini 01 – 10 Ağustos tarihleri arasında alanlar, 15 Ekim 2015 – 27 Mart 2016 tarihleri arasında yapacakları seyahatlerde, İstanbul’dan Amsterdam ve Düsseldorf’a gidiş – dönüş 79 Euro’dan, Paris ve Londra’ya ise gidiş – dönüş 119 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalıyor.

Avrupa’ya Uçan Şeflerin ikramları ile seyahat

Atlasglobal, özel fiyatların geçerli olduğu Amsterdam, Düsseldorf, Paris ve Londra hatlarında yolcularına Uçan Şef hizmeti sunuyor. Uçan Şefler, yolcular ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar sunuyor.

Atlasglobal ile EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak dizayn edilmiş 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin içerikli yiyecek ve içecek ikramı, 25 kg bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden faydalanıyor.

Ayrıca daha ayrıcalıklı bir uçuş tecrübesi yaşamak isteyen yolcular Business Class alternatifini seçerek, 100 cm aralıklı geniş koltuklarda seyahat imkanı, zengin ikram çeşitleri, 35 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan özel fiyatlı biletler Atlasglobal’in  web sitesi www.atlasglb.com ‘dan satın alınabiliniyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.