Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleşen Türkiye Ekonomi Şurası’na TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken de katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu sektörel ve bölgesel taleplerin devletin en üst kademesine birinci elden aktarıldığı toplantıda yaptığı konuşmada İstihdam çağrısını yinelerken, özel sektör temsilcilerine “Türkiye’nin geleceğine en az artı bir istihdam sağlamaları” çağrısında bulundu.

ŞURA SIRASINDA HAVAALANI RAPORUNU İLETTİ

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken Şura toplantısı sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Aydın Çıldır Havaalanı’nın yolcu taşımacılığına açılması konusunda Aydın Ticaret Odası tarafından hazırlanan havaalanı raporunu sundu.

Konu hakkında konuşan Hakan Ülken, “Sayın Cumhurbaşkanımıza Aydın Çıldır Havaalanının yolcu taşımacılığına açılması ile ilgili Aydınlıların beklentilerini ilettim. Konuyla yakından ilgilenip gündemlerine aldılar. Sayın Cumhurbaşkanımızın havaalanı talebimizle ile ilgili göstermiş olduğu yakın ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.