Rus tatil hava yolu şirketi Azur Air, Rusya’daki 23 şehirden Türkiye’ye uçacak. Rus hava yolu Antalya, Bodrum ve Dalaman’a toplam 23 şehirden uçuş gerçekleştirecek.

Azur Air Yöneticisi Yury Stogniy uçuşlara ilişkin yaptığı açıklamada “2018 yılında toplam yolcu trafiğinin yaklaşık çeyreği Türkiye yönündeydi. Bu yıl Türkiye’deki tatil bölgeleri Rus turistlerden daha fazla talep görüyor. En başta başlatılan tarifeli seferler beraber çalıştığımız tur şirketlerinin daha açık bir plan üzerinden hareket etmesini sağlıyor. Bunun yanında tur şirketlerinden bağımsız olarak da yolcuların taleplerini karşılıyoruz.” dedi.

Azur Air’in uçuş planı çerçevesinde uçuşların önemli kısmı tur şirketlerinin talebine ayrılırken tur şirketlerinden bağımsız olarak da uçak bileti satışları gerçekleştirilecek.

Azur Air, Antalya’ya Belgorod, Nizhny Novgorod, Voronezh, Kaliningrad, Murmansk, Syktyvkar, Rostov-on-Don, Chelyabinsk, Tyumen, Krasnoyarsk, Kemerovo, Novokuznetsk, Tomsk, Irkutsk, Mineralnye Vody, Novosibirsk, Barnaul, Astrakhan ve Surgut’tan, Dalaman’a Rostov-on-Don, Krasnodar, Kaliningrad, Belgorod ve Nizhnekamsk ve Bodrum’a Yekaterinburg, Rostov-on-Don ve Krasnodar tarifeli uçuşlar gerçekleştirecek.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.