Türk Hava Yolları’nın resmi havayolu sponsoru olduğu “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” Türkiye’de vizyona girdiği 25 Mart’tan bu yana 616 sinema salonunda dört haftalık süre içinde 1.323.559 seyirci tarafından izlendi.

Türkiye’de bir rekora imza atan film tüm zamanların en iyi Mart açılışı sayısını yakalamış ve yapımcı firma Warner Bros’un Türkiye’de en iyi açılış yapan yabancı filmi olmuştu.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı”, ülkemizde 10 haftada 1.150.000 seyirciyle buluşan “Star Wars:Güç Uyanıyor” filmini gişede 4 haftada geçti.

Gelelim Batmobil’e.

THY’nın ilk olarak Berlin’deki ITB Turizm Fuarı’nda sergilediği otomobil THY’nin reklam yüzü olma işlevini sürdürüyor. Önceki gün Türk Hava Yolları için gerçekleştirilen bir reklam filminin çekimleri sırasında Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nden geçen Batman’ın otomobilini kimin kullandığı açıklanmadı.

Sır gibi saklanıyor.

Aslında magazinsel ağırlığı olan popüler birisi mi, yoksa  Formula 1 pilotlarından birisi mi bilinmiyor. Tahminde bile bulunulmuyor…

Trafiğe kapalı bir köprüde reklam yüzü olan Batmobile benim için pek çekici gelmiyor. Asıl   ne olmalı? Belirli bir süre trafiğe kapatılmış Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılı köprüden giriş yapmalı. Elbette bilemiyorum, reklam filminde bilgisayar destekli olarak  otoyol trafiği de eklenmiş olabilir..

Batmobile için bir pilot …

Batmobile için uygun bir pilot bana göre Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, eşi 2015 yılından beri Atlasglobal Havayolunda yardımcı pilot olarak görev yapıyor.

Galatasaray’ın ‘Reis’ lakaplı futbolcusu Sabri Sarıoğlu, bir otomobil sevdalısı. Lamborghini’si ve ultra lüx Mercedes cipi bulunan Sabri, geçtiğimiz ay elektrikli hibrid BMW i8 marka otomobil aldı. Sarıoğlu çiftinin 3 otomobilinin değerinin 5 milyon TL civarında olduğu söyleniyor. İşini yapan, para kazanan biri ve arabalara meraklı bir kişinin, bir de havacılıkla kendisi olmasa bile aileden ilintili havacılık bağlantısı olması, THY’nın reklam filminde oynaması için iyi bir sebep diye düşünüyorum. Şimdikini  kaçırdık diyelim, bundan sonraki bir reklam filmi devamında neden olmasın?

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.