Josef de Souza, milli arada ailesiyle beraber 4 günlük  Dubai tatiline THY uçağı ile gitti.  Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldız futbolcusu Josef de Souza, bavulunu kaybeden THY’den sosyal medya hesabı üzerinden şikayetçi oldu ve tüm hakların arayacağını aktardı.

 Souza’nun paylaşımı şöyle;

Bugün Dubai’de son günüm. Buraya ailemle birlikte dinlenmeye ve bazı arkadaşlarımı görmeye geldim. Ama geldiğim anda kötü bir sürprizle karşılaştım. Bavulum gelmedi. Perşembe sabahından beri Türk Hava Yolları’ndan da diğer yetkili organlardan da ne bir arayan var ne de bir açıklama yapan. Sadece üzerimdeki kıyafetlerle kaldım. Sadece 4 günlük bir Dubai tatili için alışveriş merkezlerine gidip kıyafet almak durumunda kaldım.

En iyi kıyafetlerim ve ayakkabılarımı bavula koymuştum ve bavul yok oldu. Böyle bir duruma düşmüş olmaktan dolayı çok büyük üzüntü duyuyorum. Bunun yanında havayolu şirketinden hiçbir destek görmedim. Şu ana kadar da bavulumun nereye gittiğiyle ilgili bir bilgim yok.

Umuyorum bu paylaşımımla Türk Hava Yolları bana neler yaşandığı ve yaşanacağıyla ilgili bir dönüş sağlar. Bunun yanında, çantada değeri yüksek eşyalarım olduğunu ve tüm haklarımın peşinden sonuna kadar gideceğimi de belirtmek isterim.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.