Devlet Hava Meydanları İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ateş, Sadettin Parmaksız, Erol Çıtak ve Ali Rıza Yüceulu Balıkesir Kocaseyit Havalimanı’nda incelemelerde bulundular.

Yönetim Kurulu toplantısının ardından havalimanı çalışanlarıyla sohbet eden Genel Müdür Ocak ve Yönetim Kurulu üyeleri, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, Kocaseyit Havalimanı ziyareti konusunda şunları söyledi:

“Konfor, işletme becerisi ve hizmet kalitesiyle yolcularımızı kendi evinde hissettiren modern havalimanlarımızdan biri de Balıkesir Kocaseyit Havalimanı. Cuma günü, Çanakkale Havalimanı yeni terminal binasının açılış töreninin ardından yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bu havalimanımızı ziyaret ettik. Kıymetli mesai arkadaşlarımızla hasret giderip, devam eden işleri yerinde inceledik. Geleceğe yönelik istişarelerde bulunduk. Arkadaşlarımızın hizmet bilinci, başarı azmi ve kuruluşumuzu daha büyük başarılara taşıma kararlılığı mutlu etti bizi. Havalimanı yöneticilerine ve tüm değerli çalışma arkadaşlarıma içten ilgi ve konukseverlikleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İncelemeler esnasında İşletme Daire Başkanı Cevat Yılmaz ve Yönetim Kurulu Büro Müdürü Burhan Tanrıkulu da heyete refakat etti.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.