Eurowings, her geçen gün hizmetlerini artırmaya ve büyümeye devam ediyor. Yüksek kaliteli düşük maliyetli hava yolu Eurowings, önümüzdeki kış sezonu için Almanya içi uçuş sayısını arttırmaya karar verdi.

29 Ekim 2017 tarihi itibariyle başlayacak uçuşların yanında, Avrupa uçuşları ve kıtalararası uçuşlarla birlikte Eurowings, haftada 3360 uçuş gerçekleştirmeyi planlıyor.

Hava yolu, bu hizmetleriyle Avrupa’da en hızlı gelişen hava yolu olma özelliğini de korumuş oluyor. Bu yıl, Salzburg, Münih ve Mayorka’da açtığı yeni merkezlerle adından söz ettiren Eurowings, bu noktalarda da kendi uçakları ile operasyonlarına devam ediyor.

Geçtiğimiz kış sezonuna kıyasla Stuttgart ve Hamburg arası uçuş sayısı iki katına çıkarılarak haftada 66 uçuş gerçekleştirilecek. Stuttgart-Hannover arası haftada 22, Dortmund-Münih arası haftada 23, Hamburg-Nürnberg arası haftada 22, Düsseldorf-Dresden arası haftada 18, Köln/Bonn-Hamburg arasında ise haftada 55 uçuş gerçekleştirilecek. Ayrıca, Berlin/Tegel’den Nürnberg’e hafta 12 uçuş düzenlenirken, yaz sezonunda açılan ve kış sezonunda da devam edecek olan Münih-Weeze arası uçuşlar haftada 12’ye çıkarılacak.

Önümüzdeki kış sezonunda Airbus A319 ve A320 uçakları ile haftada 62 uçuş düzenleyecek olan hava yolu,  dönüş uçuşları ile birlikte iç hatlarda toplam 124 uçuş gerçekleştirmiş olacak.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.