Hava-İş Sendikası, “THY’nin taraflı olarak uygulamaya koyduğu hukuksuzluğa dur demek için, haklarımızı çaldırmamak için, üyelerimizi ve şirketi bu muhteris ellerden kurtarmak için Pazartesi günü Genel Müdürlük önünde sizlerin de katılımıyla basın açıklaması yapacağız.” açıklamasında bulundu.

Açıklamada, “Aile fertleriyle birlikte siz değerli üyelerimizi, tüm havacılık camiasını, meslek kuruluşlarını, TALPA, TASSA, PİLVAK, HAVAK değerli yönetimlerini ve üyelerini 06.01.2020 Pazartesi gün saat 12.00’de THY Genel Müdürlük önüne bekliyoruz.” denildi.

Açıklama şöyle;

Emeğinizi Çaldırmayacağız!!!

Değerli üyelerimiz, son günlerde şirketin tek taraflı olarak uygulamaya koyduğu hukuksuzluğa dur demek için, haklarımızı çaldırmamak için, üyelerimizi ve şirketi bu muhteris ellerden kurtarmak için Pazartesi günü Genel Müdürlük önünde sizlerin de katılımıyla basın açıklaması yapacağız.

Aile fertleriyle birlikte siz değerli üyelerimizi, tüm havacılık camiasını, meslek kuruluşlarını, , TALPA, TASSA, PİLVAK, HAVAK değerli yönetimlerini ve üyelerini 06.01.2020 Pazartesi günü saat 12.00’de THY Genel Müdürlük önüne bekliyoruz.

Gelin Bir Olalım Hakkımızı Emeğimizi Çaldırmayalım!!!

Saygılarımızla
Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.