Atatürk Havalimanı’nda bugün ilginç bir olay yaşandı. Yabancı uyruklu oldukları tahmin edilen bir çift, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne gelerek 2 yaşlarındaki kız çocuğunu buraya terk etti. Daha sonra da ayrı ayrı taksiye binerek havalimanından ayrıldı. Terk edilmesi üzerine ağlamaya başlayan çocuğun yanına ilk olarak polisler geldi. Çocuğu kucaklarına alarak sakinleştiremeye çalışan polisler, acıktığını düşünerek yemesi için çocuğa kek verdi. Sakinleştirilen çocuk polis noktasına götürüldü. Üşümemesi için çocuğa polis montu giydirildi. Polisler, bir süre çocukla oyun oynayarak, ağıdını kesmeye çalıştı.
Bu arada, kamera kayıtlarından tespit edilen ve çocuğun anne-babası oldukları düşünülen çifte ulaşmak için çalışma başlatıldı.

İŞİN ASLI  BAKIN NEYMİŞ

Atatürk Havalimanı’nda terk edildiği düşünülen 2 yaşındaki Iraklı çocuk, ailesine teslim edildi.

Atatürk Havalimanı dış hatlar katında, 2 yaşındaki bir kız çocuğunun ailesi tarafından terk edildiği düşünülmüştü. Anne ve babanın iki farklı taksiye binerek uzaklaşması üzerine, çocuk terminalde kalmıştı. Bir süre sonra ailenin havalimanına gelerek çocuğu teslim aldığı öğrenildi. Ailenin, çocuğu terk etmediklerini, havalimanında unuttuklarını söylediği belirtildi. Ayrı ayrı taksilerle havalimanından ayrılan annenin çocuğu babanın yanında sandığı, babanın da annenin yanında sandığı iddia edildi.(Vatan)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.