HAVELSAN, QANTUM 3D AÇILDI

HAVELSAN, Quantum 3D açıldı. Amerika’da yerleşik simülatör teknolojileri geliştiricisi Quantum 3D’nin HAVELSAN tarafından satın alınmasından sonra, HAVELSAN Üst Yönetimi, Amerika’da düzenlenen açılış töreninde şirket personeli ile buluştu.

Düzenlenen törene HAVELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Öztekin, Yönetim Kurulu Başkanvekili Taner Düvenci, Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Özçakır, Teknoloji ile Akademi Direktörü İzzet Gökhan Özbilgin katıldı. Kurdele kesimi sırasında HAVELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Öztekin; “Birlikte tüm işlerimizin daha iyi olacağına inanıyorum. Burada bulunmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim… İyi şanslar diliyorum” dedi.

Kurdele kesiminin ardından hitap konuşmalarına geçildi. HAVELSAN adına konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanvekili Taner Düvenci, tüm yasal prosedürün tamamlandığını hatırlatarak ‘birlikte daha güçlü olacağız’ mesajı verdi.

Quantum 3D Genel Müdürü ve CEO’su Pratish Shah da HAVELSAN ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, hava, kara, deniz, bakım eğitim platformları ve hizmetleri ile sektöre öncülük etmeye devam edeceklerini vurguladı.

HAVELSAN YABANCI ÜLKE PİLOTLARINI EĞİTİYOR

Savunma Bakanlığı resmi twitter hesabından yapılan açıklamada,şu ifadeler yer aldı: “Yabancı ülke pilotlarını eğitiyoruz. Kolombiyalı pilotların ilk grubu, HAVELSAN Simülatörlerinde eğitimlerini tamamladı.”

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.