Muğla Büyükşehir Belediyesi kuruluşu MUTTAŞ yaz sezonun başlaması ile Milas ve Datça ilçe seferlerine başladı.

Muğla’da Büyükşehir Belediyesi kuruluşu MUTTAŞ vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bu yıl ilk defa Milas ilçesi Milas-Bodrum Havalimanı seferlerini ve Datça-Dalaman Havalimanı seferlerine de tekrar başlattı.

MUTTAŞ 1 Milyon 540 Bin Yolcu Taşıdı

Muğla Büyükşehir Belediyesi kuruluşu MUTTAŞ Muğla genelinde Marmaris-Dalaman Havalimanı, Fethiye-Dalaman Havalimanı, Menteşe İlçesi-Milas-Bodrum Havalimanı, Bodrum İlçesi-Milas-Bodrum Havalimanı, Datça- Dalaman Havalimanı hatlarında hizmet verirken bu yıl Milas ilçesi Milas-Bodrum Havalimanı seferlerine de başladı. Sefer saatlerinin her hafta uçak saatlerine göre güncellenip www.mugla.bel.tr ve www.muttas.com.tr adreslerinden öğrenilebiliyor. MUTTAŞ kurulduğu günden bugüne kadar Muğla’da 1 Milyon 540 bin 992 havalimanı yolcusuna hizmet verdi.

“Muğla’da yaşayan vatandaşlarımıza ve misafirlerimize her alanda en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.”

Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra Muğla’da birçok alanda vatandaşa en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, iki havaalanına sahip Muğla’da başlattıkları havaalanı taşımacılığı hizmetinden sonra uçakla seyahati tercih eden yolcu sayısının arttığını ve havaalanlarının daha ulaşılabilir olduğunu belirtti. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün; “Muğla’yı tercih eden yerli ve yabancı misafirlerimizin en çok kullandığı ulaşım araçlarından biri olan hava yolları için Büyükşehir Belediyesi olarak MUTTAŞ ile havaalanı taşımacılığı hizmetini başlattık. Vatandaşlarımızın bu hizmetimizden memnuniyeti ve talepleri ile seferlerimizi arttırdık. Milas ilçemizden Milas-Bodrum Havaalanına da seferlerimiz başladı. 30 modern ve konforlu aracımız, 48 deneyimli personelimizle iki havaalanında vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Muğla’da yaşayan vatandaşlarımıza ve misafirlerimize her alanda en iyi hizmeti vermek için Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmaktayız.” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.