Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak 20 Ekim Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Genel Müdür Funda Ocak’ın mesajı;

Değerli Hava Trafik Kontrolörü Arkadaşlarım;

Bildiğiniz gibi; hava ulaşımının gelişmişlik düzeyi, ekonomik ve sosyal refah ülkelerinin ayırıcı özellikleridir. Bu bilinçle, son 14 seneden beri hükümetimiz hamle üstüne hamle gerçekleştiriyor. “Yapılamaz” denenleri yapıyor, daha önce hayali bile kurulamayan dev projeleri bir bir ortaya koyuyor.

Dünyanın gıpta ile takip ettiği bu büyük gurur tablosuna bizi ulaştıran her başarıda, diğer mesai arkadaşlarımızla birlikte, Hava Trafik Kontrolörlerimizin de çok büyük katkı sağladığına hiç şüphe yok.

İstikrarlı bir şekilde yükselen, güçlü ve itibarlı bir ülkenin seçkin bir kuruluşu haline geldiysek, elbette ki, bunu sizlerin emek ve alın terine borçluyuz.

Benim için büyük onur vesilesi olan Genel Müdürlük görevine atandıktan sonra yayımladığım mesajda da belirtiğim gibi, yeni ufuklar var önümüzde… Bu yeni dönemde artık biz küresel bir DHMİ olacağız, uluslararası bir kuruluş haline geleceğiz. İşte bu liyakat, sadakat ve sabır gerektiren hizmet yolculuğumuzda da en büyük pay yine sizlerin olacak. Buna yürekten inanıyor ve sizlere güveniyorum.

Bu duygularla, vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmaları için, kuruluşumuzda ve sektörde 7 gün 24 saat fedakârca hizmet veren tüm Hava Trafik Kontrolörlerinin “20 Ekim Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Gününü” kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

FUNDA OCAK

Genel Müdür ve

Yönetim Kurulu Başkanı

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.