Pegasus Hava Yolları, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 78. yıldönümünde Ankara’dan İzmir’e yaptığı uçuşu sırasında düzenlediği sürpriz mini konser ile andı.

Pegasus, 10 Kasım Perşembe günü Ankara’dan İzmir’e düzenlediği uçuşu sırasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına özel ve sürpriz bir mini konsere ev sahipliği yaptı. Uçakta seyahat edenler arasına dağınık bir şekilde oturan 6 müzisyen ve 1 solist, uçak gökyüzündeyken, misafirlere sürpriz yaparak Atatürk’ün en sevdiği eserlerden biri olan “Selanik Türküsü – Çalın Davulları” parçasını icra etti. Misafirlerin oldukça şaşırdıkları performans büyük alkış aldı ve çok beğenildi.

Pegasus’un 10 Kasım Perşembe günü düzenlediği PC2135 sefer sayılı Ankara – İzmir uçuşunda gerçekleştirilen flash-mob (sürpriz) konser, misafirleri oldukça şaşırttı. Pegasus Hava Yolları, misafirler eşliğinde, Mustafa Kemal Atatürk’ü en sevdiği müzik eserlerinden biri ile göklerde saygı ve özlemle andı.

Pegasus Hava Yolları’nın 10 Kasım’a özel bu etkinliği, Aras ÖZ organizasyonuyla, müzik kutusu orkestrası müzisyenleri; Zafer Önder Salar, Ersin Kıyak, Volkan Güleç, Tanya Karaçay, Baran Gül, Umut Er, Beyza İrtük ve  Geyik Photograpy katkılarıyla gerçekleştirildi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.