Türkiye’den 9 uçuş noktası ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı arasındaki en yaygın uçuş tarifesini gerçekleştiren havayolu olan Pegasus, Kıbrıs uçuşlarına yönelik yeni bir kampanya başlattı.

Kampanyada, biletlerini 9-12 Mart arasında alanlar, 1 Nisan ile 22 Haziran 2017 tarihleri arasında Kıbrıs hattında yapacakları tüm uçuşlarda aynı bilette yer alacak 2. kişi için ücret ödemeyecek.

Türkiye’den İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Ordu-Giresun, Antalya, Ankara, Hatay, Adana, Gaziantep ve en yeni olarak Diyarbakır’dan Kuzey Kıbrıs’a uçan Pegasus, bu kampanyasıyla bahar tatillerini Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirmek isteyenlere ve Kuzey Kıbrıs’tan Türkiye’ye uçmak isteyen tüm Kıbrıslı misafirlerine son derece avantajlı bir seyahat imkânı sunuyor.

Pegasus’un 32’si yurt içinde 40 ülkede toplam 100 uçuş noktası ve kampanyaları ile ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşılabilir. Kampanya biletleri, Pegasus web sitesi www.flypgs.com  ve mobil kanalları üzerinden alınabiliyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.