Pegasus Hava Yolları, 2021 yaz sezonunda İngiltere’nin Manchester ve Stansted havalimanlarından Dalaman’a yapacağı uçuş sayısını artırma kararı aldı.

Manchester ve Stansted’den haftada 6 uçuş yapacak

Manchester-Dalaman hattında daha önce haftada bir uçuş yapma kararı alan şirket, 21 Mayıs itibariyle bu hatta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada 3 uçuş yapacak. Uçuşlar 29 Ekim’e kadar devam edecek.

Pegasus ayrıca, Stansted-Dalaman uçuşlarını da artırdı. Bu hatta da uçuşlara 21 Mayıs’ta başlayacak olan şirket, pazartesi, perşembe ve cuma günleri uçuş yapacak. Stansted-Dalaman uçuşlarının da ekim sonuna kadar devam etmesi planlandı.

Haftada İzmir’e 7, Antalya’ya 10 uçuş yapacak

Pegasus Hava Yolları ayrıca, Stansted-İzmir ve Stansted-Antalya hattında da önemli sayıda uçuş yapacak.

Stansted’den İzmir’e haftanın 7 günü uçuş planlayan şirket, 1 Kasım’dan sonra düzenli olarak haftada 4 uçuşla yola devam edecek.

Stansted-Antalya hattında ise 1 Haziran itibariyle, salı ve cumartesi günleri çift frekans olmak üzere, haftada 9 uçuş yapacak olan Pegasus Hava Yolları 15 Haziran’dan itibaren perşembe günleri de çift frekans uçarak haftalık uçuş sayısını 10’a çıkaracak. Stansted-Antalya uçuşları da 1 Kasım’a kadar devam edecek.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.