Pegasus Hava Yolları’nın yılbaşı kampanyası 2016’nın son 4 gününde satışa çıktı. Klişeleşmiş yılbaşı hediyelerine gönderme yapan reklam filmiyle duyurulan kampanyada tüm hatlarda ikinci kişi yüzde 50 indirimli uçuyor.

Pegasus misafirlerini klişeleşmiş yılbaşı hediyeleri yerine sevdiklerine seyahat hediye etmeye yönlendiren yılbaşı kampanyasını başlattı. Tüm hatlarda geçerli olan kampanyada biletlerini 28-31 Aralık tarihleri arasında alanlar, 7 Şubat – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında 2. kişinin biletine yüzde 50 indirimle sahip olabilecek.

Pegasus’un yılbaşı kampanyası, klişe hediyeler yerine seyahat hediye edilmesi üzerine kurulu. Atkı/bere, kar küresi, kupa ve ”Yılın En İyi Kankası” heykeli olarak tanımlanan klişe hediyeler için “4 Büyüklere Elveda” mesajı içeren reklam filmiyle tanıtılan kampanyada, Pegasus’un yurt içi ve yurt dışındaki tüm hatlarında alınacak biletlerdeki 2. kişiye yüzde 50 indirim fırsatı sunuluyor.

Kampanyanın biletleri www.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamalarından satın alınabiliyor. Pegasus ’un sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına www.flypgs.com/kampanyalar/yilbasi-kampanyasi üzerinden ulaşılabilir; flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.