Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP’in, Pegasus Hava Yollarının iş birliğiyle kullanıma sunduğu PeP Pegasus BolBol Kart kazandırmaya devam ediyor. Türkiye’de ilk kez kullanıcılara, kredi kartına ihtiyaç duymadan yaptıkları tüm alışverişlerden puan kazandıran kart, şimdi de yurt dışından gerçekleştirilen para transferinden puan kazandırıyor. 

PeP Hesabına Gelen Döviz Uçuruyor!

Yurt içinde, yurt dışında ve internette kullanıcılara finansal işlemlerinde özgürlük sağlayan PeP’in, Pegasus iş birliğiyle seyahat severlerin kullanımına sunduğu PeP Pegasus BolBol Kart avantajlarına bir yenisini daha eklendi.

PeP Pegasus BolBol Kart sahibi olan PeP kullanıcıları, Avrupa’dan veya İngiltere’den PeP hesabına gelen her 2000 EURO veya GBP döviz tutarı için 500 BolPuan kazanıyor. Kullanıcılar kazandıkları puanlar ile dünyanın her yerine uçak bileti satın alabiliyor.

Türkiye’nin ilk, harcadıkça BolPuan, bu puanlarla da uçak bileti kazandıran ön ödemeli kartı PeP Pegasus BolBol Kart ile kullanıcılar ayrıca PeP’in sunduğu avantajlı döviz kuru ile alışveriş, tüm dünyada komisyonsuz ATM kullanımı, düşük maliyetle uluslararası para transferi, ödeme alabilme olanaklarından da faydalanabiliyor.

Kampanya koşulları hakkında detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz:  https://www.peple.com.tr/kampanyalar/pep-pegasus-bolbol-ile-hesabina-gelen-doviz-ucak-biletine-donusuyor

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.