Qatar Airways ve IRONMAN, Qatar Airways’i 2025 sezonu boyunca Global IRONMAN Serisi ve IRONMAN®® 70.3® Serisinin Resmi Havayolu Ortağı haline getirerek uzun vadeli bir küresel ortaklığa girdi. Buna ek olarak, Qatar Airways, IRONMAN 70.3 Sunshine Coast, IRONMAN Maryland, IRONMAN 70.3 Washington ve IRONMAN 70.3 Western Sydney triatlonlarının 2022 sürümlerinin unvan ortağı olacak ve sırasıyla Brisbane Havaalanı, Washington Dulles Uluslararası Havaalanı, Seattle-Tacoma Uluslararası Havaalanı ve Sidney Havaalanı aracılığıyla sporcuları, yetkilileri ve taraftarları birbirine bağlayacak.

Qatar Tourism, ortaklığın bir parçası olarak küresel IRONMAN serisindeki sporculara ve izleyicilere de tanıtılacak. Ortaklığın bir parçası olarak, Qatar Airways’i kullanarak IRONMAN veya IRONMAN 70.3 etkinliklerine seyahat eden sporcular, kendileri ve aile üyeleri için promosyon ücretleri gibi bir dizi avantaja erişebilecekler ve Katar’a veya Katar üzerinden seyahat edenler için Doha’daki cazibe merkezlerine ek özel teklifler de dahil edilecektir. Ayrıca, son 12 ay içinde bir IRONMAN veya IRONMAN 70.3 etkinliğini tamamlayan sporcular da diğer benzersiz avantajlardan yararlanabilecektir. Avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lşu adres incelenebilir. https://www.qatarairways.com/en/offers/cug/ironman.html?cid=BDGL633690

Qatar Airways Group İcra Kurulu Başkanı ve Katar Turizm Başkanı Akbar Al Baker şunları söyledi: “IRONMAN Group ile ortaklığımız, insan çabasının her şeyin mümkün olduğunu kanıtladığı markamız için doğal bir uyumdur. Sporcuların amansız çabalarına ve özverisine, müşterilerimize hizmet etme şeklimize yansıtmaya çalıştığımız niteliklere hayranız. “IRONMAN yarışları dünyanın farklı şehirlerinde düzenleniyor ve küresel ağımızı dayanıklılık sporları meraklılarını, sporcuları, destekçilerini ve yetkililerini birbirine bağlamak için mükemmel bir ortam haline getiriyor.”

“Sporcularımıza eşsiz bir yarış deneyimi sunmak yaptığımız işin merkezinde yer alıyor, bu nedenle müşteri odaklı yaklaşımımızı yansıtan ve yaptıkları her şeyde en yüksek standartlara bağlı bir havayolu şirketiyle ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz” söyleminde bulunan IRONMAN Grubu Başkanı ve CEO’su Andrew Messick, şunları kaydetti; “IRONMAN etkinliklerimiz, dayanıklılık sporuna olan sevgileriyle farklı toplulukları ve kültürleri uzun zamandır bir araya getirdi, bu yüzden bunu yapmaya devam etmek dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketinden daha iyi bir ortak olmazdı. Bu, ikimiz için, sporcularımız ve yakın gelecekte bir etkinlikte ağırlamayı umduğumuz gelecekteki sporcular ve taraftarlar için heyecan verici bir ortaklığın başlangıcıdır. ” Ortaklık, 21 Ağustos’ta  Katar’ın başkenti Doha’daki 3-2-1 Katar Olimpiyat ve Spor Müzesi’nde kutlandı. Her iki organizasyonun liderliğinin yanı sıra, tam mesafeli bir IRONMAN yarışını tamamlayan ilk Katarlı kadın atlet olan Lulwa Al Marri de katıldı. Birkaç yıldır, birçok Katarlı sporcu dünya çapında farklı IRONMAN triatlonlarına katıldı ve tamamladı.

 

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.