Gazeteci kökenli İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal, Medya Tava’dan Sayım Çınar’a konuştu.

Önümüzdeki dönemde hedefledikleri plan ve vizyon ile ilgili konuşan Soysal, “Günde 100 bin kişi uçuyor. Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanıyız. Geçtiğimiz sene 34.1 milyon insan uçtu buradan. Türkiye’nin en çok iç hat yolcusu olan birinci havalimanıyız. Avrupa’da 13. sıradayız. İnsanla uğraşıyoruz. İletişim insan üzerine kurulu bir şey. Organizasyonlar, yolcuya yönelik eventler insana dair işler. Duygu iletişimin temelinde olan bir şey. Anlamak üzerine işimiz. Biz burada sizi değil duygularınızı ağırlıyoruz. Öfkelerini hüzünlerini mutluluklarını kavuşmalarını yönetiyoruz burada misafirlerimizin.” dedi.

Uçuş korkusu konusunda özel çalışmalarımız olacak

Özellikle sosyal projelere önem verdiklerini vurgulayan Soysal, “Uçuş korkuları olanlara da yönelik çalışmalarınız olacak mı?” sorusuna, “Bugüne kadar yürütmedik. Bu sene düşündüklerimiz arasında. Nefes terapistiyle çalışıp bir nokta oluşturup orada bir çalışma yapmak. Uçan yolcu sayısı arttıkça da korkan da artıyor. Bu konuda özel işler yapacağız.” diye yanıtladı.

Soysal’ın söyleşinin tamamı için;Tıklayın

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.