Türkiye’nin savunma alanındaki gelişmeleri ve teknolojik ürünlerin vitrine çıkacağı Savunma, havacılık ve uzay sanayisi için çalışmalar gerçekleştiren 57 ülkeden 250 yabancı ve 750 yerli firmayı bir araya getiren SAHA EXPO 2022 Fuarı açıldı. SAHA EXPO Genel Sekreteri İlhami Keleş, fuarın sanayi, endüstriyel ve teknolojik ihtisas boyutu itibariyla ön planda olarak bir dünya markasına dönüştüğünü, Türk marka ve ekonomisine de büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Türkiye’nin savunma alanındaki gelişmeleri ve teknolojik ürünlerin vitrine çıkacağı Savunma, havacılık ve uzay sanayisi için çalışmalar gerçekleştiren 57 ülkeden 250 yabancı ve 750 yerli firmayı bir araya getiren SAHA EXPO 2022 Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı.

“FUAR TÜRK EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI SUNACAK”

SAHA EXPO Genel Sekreteri İlhami Keleş “Fuar sanayi, endüstriyel ve teknolojik ihtisas boyutu itibariyle ön planda olarak bir dünya markasına dönüşüyor. Lansmanı ilk defa fuarda yapılacak birçok ürünü ülkelerin dikkatine sunmuş oluyoruz. Bu sadece bizim için değil fuara katılan 390 firma içinde geçerli. Dolayısıyla bizim fuarımızı Türkiye’ye ürün satmaya gelen firmaların fuarı şeklinde değil de uluslararası bir pazar olmasına gayret ediyoruz. İnşallah buradaki teknolojilerin göz dolduran haliyle, burada yapılan iş birlikleriyle, bu fuar Türk ekonomisine çok büyük katkılar sunuyor olacak” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.