SunExpress, Gazipaşa Alanya Havalimanı’ndan Almanya’nın Düsseldorf şehrine haftada bir gün karşılıklı doğrudan seferler düzenleniyor

Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Alanya Gazipaşa Havalimanı’ndan Almanya’nın Düsseldorf kentine doğrudan uçuşlara başladı. Merkezi Antalya’da bulunan SunExpress’ten yapılan açıklamaya göre şirket, 2019 yaz sezonunda da Türkiye-Avrupa arasındaki uçuşlarını artırmaya devam ediyor.Akdeniz ve Ege bölgelerine tarifeli seferlerle en fazla turist getiren hava yolu olan SunExpress, Antalya’daki Gazipaşa Alanya Havalimanı’ndan Düsseldorf’a doğrudan uçuşları başlattı.

Yaz sezonuyla Antalya-Avrupa uçuşlarına Oslo, Eindhoven, Friedrichshafen, Göteborg ve Prag’ı ekleyerek Antalya’dan Avrupa’da uçtuğu destinasyon sayısını 36’ya çıkaran hava yolu şirketi, Gazipaşa Alanya Havalimanı’ndan Düsseldorf şehrine de haftada bir gün karşılıklı direkt sefer düzenliyor.

SunExpress, uçuş ağına eklediği yeni destinasyonlarla Türkiye’nin en önemli tatil merkezlerinden Antalya ve Alanya’ya gelen turist sayısını artırarak Türk turizmine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.