Türk Hava Yolları, Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan servis hizmeti verecek.

Türk Hava Yolları, Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan Edirne ve Keşan’a servis hizmeti vermek üzere yolcu taşıma hizmeti ihalesi açtı.

Çorlu Havalimanı’ndan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin sağladığı servis hizmetine ek olarak Türk Hava Yolları’da yolcularını 2 yıl süreyle Edirne ve Keşan’a taşımak yolcu taşıma hizmeti ihalesi açtı. Türk Hava Yolları internet sitesinde yer ala bilgilerle ihale detayları şöyle;

Türk Hava Yolları A.O.’Dan Çorlu Havalimanı Yolcu Taşıma Hizmeti İhale Edilecektir

Ortaklığımız ihtiyacı olarak;

Keşan – Tekirdağ – Çorlu Havalimanı Arası (tek yön 150 km)

Edirne– Lüleburgaz – Çorlu Havalimanı Arası (tek yön 145 km)

Yolcu Taşıma Hizmeti, 2 yıl süreliğine, asgari 27 kişilik 2 midibüs ile kapalı zarfla teklif alma usulü ile ihale edilecektir.

Geçici Teminat tutarı 5.000 TL’dir.

Kapalı zarfla verilecek teklif mektupları en geç; 19.01.2017 Perşembe günü saat 14.00’a kadar İstanbul Atatürk Havalimanı THY A.O. Genel Yönetim Binası B Blok 1. Kat adresindeki Genel Satınalma Başkanlığı’nda bulundurulacaktır. Anılan gün ve saatten sonra elden verilen veya posta ile gönderilen teklif mektupları kabul edilmeyecektir.

Şartnamede istenilen tüm belgelerin aslı ve noter tasdikli suretlerin ibrazı gereklidir.

Şartnameler yukarıda belirtilen adreste veya Çorlu Satış Trafik Şefliği’nde görülebilir ve aynı adresten ücretsiz temin edilebilir.

Ortaklığımız bu ihale ile ilgili olarak 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir. Ortaklığımız ihaleye konu olan işi yaptırıp yaptırmamakta, dilediğine kısmen ya da tamamen yaptırmakta serbesttir.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.