THY Kabin Hizmetleri Başkanı Özlem Öncel

Türk Hava Yolları Performans ve İş Geliştirme Müdürü Özlem Öncel, Yönetim Kurulu ve İcra Komitesinin aldığı kararla 17 Şubat’ta Kabin Hizmetleri Başkanlığına atanmıştı. Öncel, göreve başlaması nedeniyle kabin personeline bir mesaj yayınladı.

Mesaj şöyle;

Kıymetli Arkadaşlarım,

Türk Hava Yolları’mız bugün dünyanın en başarılı havayolu şirketlerinden biri konumundaysa, bu başarıya ailemizin her bir üyesinin katkısı ve sizlerin değerli emekleri sayesinde ulaştık. Bu bilinçle hepinize teşekkür ediyorum.

Birlikte yaptıklarımızla başarımızı bu noktalara getirdik, bundan sonra yapacaklarımız ise gelecekte nasıl olacağımızı belirleyecektir.

Bu vesileyle bugüne kadar Başkanlığımızda görev yapmış olan ve bayrağı bizlere devreden tüm yöneticilerimize de teşekkürü bir borç bilirim.

2022 yılı küresel sağlık krizinin etkilerinin azalacağı ve havacılık sektöründeki hızlı ivmeyle birlikte global rekabetin de artacağı bir yıl olacak. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek çevik çözümler üretmek ve küresel rekabette gördüğümüz avantajları yeni fırsatlara çevirmek zorundayız. Bu nedenle yeni dönemde yürütmekte olduğumuz tüm süreçlerde; etkinliği ve verimliliği artırmaya da odaklanacağız.

Mesleki bilgi ve tecrübeye hak ettiği değeri verecek, adil çalışma kültürünü benimseyecek, fikirlerin her zaman açıklıkla dile getirilmesine olanak sağlayacağız.

İstişareye dayalı çalışma ortamımızı birlikte güçlendirerek şirketimizi hedefleri doğrultusunda yükseltmeye devam edeceğiz.

Bu yükselişte biz kabin ekiplerinin güler yüzlü hizmet ve kusursuz emniyet anlayışı en büyük gücümüz olacak.

Huzurlu ve karşılıklı güvene dayalı bir iletişimle hareket eden takımların hedeflerine mutlaka ulaşacağının bilinciyle tüm gayretli çalışmalarınız ve emekleriniz için her birinize şimdiden teşekkür ediyor, başarı, sağlık ve huzur dolu bir gelecek diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.