UEFA EURO 2016’nın resmi sponsoru Türk Hava Yolları, turnuva heyecanını bu kez uçuşlarına ve özel yolcu salonlarına taşıyor.

UEFA EURO 2016 süresince turnuva resmi sponsoru Türk Hava Yolları’nın, uluslararası hatlarda Boeing 777 ve Airbus A330 tipi uçaklarıyla gerçekleştirdiği uçuşlarda yolcular, turnuva maçlarını canlı olarak izleyebilecek. Maçlar ayrıca bayrak taşıyıcıya ait tüm özel yolcu salonlarında da canlı izlenebilecek. Bazı uçuşlarda gerçekleştirilecek sürpriz çekilişlerle Türk Hava Yolları yolcuları turnuva maçlarına bilet kazanma şansını da elde edebilecekler.

Şampiyonaya özel televizyon reklamları, milli takımımıza özel giydirilmiş uçak, hediye biletler ve uçak içi özel menü kartlarının yanı sıra, sadece bu kampanya için hazırlanmış bir mikro site de (meeteurpoesbest.com) futbol severlerin beğenisine sunuluyor. Bunların yanı sıra, turnuvaya ev sahipliği yapacak dört şehirde Türk Hava Yolları’na özel aktivite alanları bulunacak ve bu alanlarda tüm dünyadan futbol severler ağırlanacak. Türk Hava Yolları’nın Atatürk Havalimanı’nda yer alan, dünyaca ünlü ve ödüllü özel yolcu salonu ‘Turkish Airlines Lounge Istanbul’da ise turnuva sonuçlarına göre eş zamanlı güncellenen EURO 2016 konsol oyunu, misafirleri bekleyen bir diğer keyifli deneyim olacak ve tüm turnuva maçları bu salonda canlı olarak yayınlanacak.

EURO 2016 boyunca futbol severler için özel olarak tasarlanan faaliyetlerle ilgili Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur; “Yolcu deneyimini çok daha yukarılara taşımak, bizlerin en önemli hedefi. İster binlerce metre yükseklikte, ister havalimanlarında, tüm futbolseverlere mekândan bağımsız bir deneyim yaşatmak, sıra dışı bir turnuva heyecanı ve uçuş keyfi kurgulamak için çok çalıştık, yolcularımızdan alacağımız geri bildirimleri merakla bekliyoruz. EURO 2016 sponsorluğumuz çerçevesinde kurguladığımız, misafirlerimize hizmet verdiğimiz alanlardaki keyifli deneyimin mevcut başarımıza önemli ölçüde katkı sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

Türk Hava Yolları ayrıca, UEFA EURO 2016 çerçevesinde tüm dünyadan futbol severlerin ortak buluşma noktası Copa90 ile birlikte ortak bir projeye de imza atıyor. 10 günde, 10 ayrı ülkeden seçilen 10 futbol tutkununun futbola ve turnuvaya ilişkin gözlemlerini konu edecek proje kapsamında çekilecek filmler ve blog yazıları, dünyanın en fazla ülkesine uçan milli hava yolunun turnuvaya özel tasarladığı ‘MeetEuropesBest.com’ mikro web sitesi üzerinden yayınlanacak.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.