Cengiz Topel Havalimanı’ndan AnadoluJet’in Trabzon seferlerinin kış sezonu boyunca devam edeceği açıklandı.

AnadoluJet’in internet sitesinde Eylül ayı sonu itibariyle Trabzon seferlerinin görüntülenememesi Kocaeli’nde tepkiye neden olmuştu.

Seferlerini yaklaşık % 90 dolulukla gerçekleştiren AnadoluJet, haftanın 5 günü Trabzon seferlerine devam edecek. Uçuşların günlük programı ve bilet fiyatını öğrenmek için AnadoluJet’ininternet sitesine ziyaret edebilirsiniz.

Yetkililer önümüzdeki bahar ve yaz aylarında Trabzon dışındaki bazı bölgelere de İzmit’ten seferlerin başlayabileceğini açıkladı.

Facebook ile Yorum Yapın

3 YORUMLAR

  1. % 90 doluluk oranı, açılalı 6 sene olmuş, şehirde ne bir reklam, ne bir tanıtım, ne bir kampanya. buna rağmen %90 çok büyük bir başarı. izmit + adapazar + düzce 3 milyondan fazla bir nufus. bu potansiyeli görmekte neden zorlanılıyor anlamış değilim. s. gökçen bitii, tükendi s.o.s veriyor. birileri bu işe bir an önce başlaya iyi olur. yoksa sabiha gökçende yoğunluktan dolayı yaşanacak bir felaketten sonra yapılan herşey çok anlamsız olacak.

  2. şehirde cengiz topel havalimanının varlığından ve yapılan seferlerden en ufak bir bilgisi olmayan vatandaş sayısı nufusun en az yarısıdır. neden mi ? ne bir reklam ne bir tanıtım, ne bir kampanya. tık yok. bilerek ve isteyerek böyle yapılıyor. öyle bir el ki bu bütün şehri esir almış sanki. s. gökçen bitik, herşeyi ile bitik. her gece piste yama yapıyorlar, dikiş tutmuyor. altyapı yetersiz. rotar ortalaması 1 saatten fazla, otopark sorun, herşey sorun.

  3. sabiha gökçenden uçmak hiç ama hiç mantıklı değil, ekonomik değil çünkü izmitten sabiha gökçene gidip gelmek uçak biletinden daha pahalı. mantıklı değil zaman kaybı izmit istanbul arası yolculuk, 3 saat önceden havalimanın olmak, 1 saatten az olmayan rotarlar. neresinde mantık bunun.

    işte bu yüzden izmit +adapazar + düzcedki yolcu potansiyelinin buyuk bir bölü havayonu tercih etmiyor, kendi aracı veya otobüsü kullanıyor. işte bu yüzden cengiz topel çok önemli. havayolu şirketleri bunu çok iyi görmesi gerekir. bu da profesyonellik ister.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.