Dünyanın en çok ülkesine uçan Türk Hava Yolları ile dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Holdings güç birliği yaptı.

Sefer yaptığı 120 ülke ile dünyanın en çok ülkesine uçan Türk Hava Yolları yurtiçi ve yurtdışı uçuş noktalarında araç kiralama alanında dünyanın en büyük şirketi Enterprise Holdings ile bir anlaşma imzaladı. Türk Hava Yolları yolcuları yapılan bu anlaşma ile uçuş sırasında aldıkları kaliteli hizmeti, uçuş sonrası yolculuklarında da devam ettirebilecek.

Enterprise Holdings bölgesel iştirakleri ve bağımsız franchise’ları ile kurduğu küresel ağı aracılığıyla Enterprise Rent-A-Car, National Car Rental ve Alamo Rent A Car markalarını işletmektedir. 97,000’den fazla çalışanı ve dünya genelinde sahibi olduğu 1.9 milyon aracı ile araç kiralama sektöründeki en büyük filoya sahiptir.

Üst üste 9’uncu kez “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ilân edilmesinin yanında 2017 yılında “En İyi Business Class İkram Servisi”“En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu” ve “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ödüllerine* de layık görülen Türk Hava Yolları, yolcusuna sunduğu hizmet kalitesinin araç kiralamalarında da devamı için, J.D Power Kiralık Araç Memnuniyeti Anketi’nde son 5 yıldır Enterprise, National ve Alamo markaları ile ilk üç sırayı alan ve 2004 yılından itibaren 11 kez müşteri memnuniyeti anketlerinde birinci olan Enterprise Holdings ile güç birliği yaptı.

Gerçekleştirilen iş birliği ile Türk Hava Yolları yolcuları kurumsal websitesi www.turkishairlines.com üzerinden ve mobil uygulamalarından Enterprise, National ve Alamo markaları ile araç kiralayabiliyor. Türk Hava Yolları online satış kanalları üzerinden araç kiralama yapan yolcularımız 1500*’e varan mil kazanma fırsatı yakalıyor*. Türk Hava Yolları üzerinden araç kiralayan kullanıcılar, kaliteli hizmetin yanında belirli dönemlerde yapılacak özel kampanyalar ile indirimli araç kiralama avantajına sahip olurken, Miles&Smiles üyeleri araç kiralamalarında mil kazanımı da elde ediyor. İşbirliğimiz sadece, Türk Hava Yolları’nın satış kanalları (website, mobil site ve mobil uygulamalar vb.) için geçerli olup ilk etapta sadece websitesi ve mobil uygulamalar üzerinden araç kiralama hizmeti sunulmaktadır.

Enterprise ile hayata geçirilen anlaşma ile ilgili olarak Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, “Gerek uçuş ağımızın genişliği, gerek yolcumuza sunduğumuz hizmet kalitesiyle öne çıkan bir havayolu olarak yolcumuzun beklentileri doğrultusunda alanında lider konumda bulunan Enterprise ile iş birliği gerçekleştirdik. Bu anlaşmanın iki şirkete de hayırlı olmasını temenni ederim” şeklinde konuştu. Enterprise Holdings Avrupa Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mike Nigro, “Türk Hava Yolları’nın dünya çapındaki araç kiralama ortağı olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türk Hava Yolları ve Enterprise Holdings, istisnai bir müşteri deneyimi sunmaları ve gerçek anlamda küresel bir ağa sahip olmalarıyla ünlü. Eğlence ve iş amaçlı uçan Türk Hava Yolları yolcularını marka ailemizle ağırlamaktan mutluluk duyuyor ve bunun başarılı bir ortaklığın başlangıcı olduğuna inanıyoruz” dedi.

*Skytrax değerlendirmesi sonuçlarına göre.

*Miles&Smiles üyeleri 1 günlük kiralamalar için 100, 2 gün için 200 .. 10 gün ve üzeri kiralamalar için 1000 mil kazanmaktadır. Üyelerimiz, araç kiralama işlemlerini Türk Havayolları kanallarından gerçekleştirdiklerinde ise 1-2 gün için 250, 3 ve daha fazla gün için ise 500 mil ilave kazanılabiliyorlar. https://p.turkishairlines.com/tr-tr/arac-kiralama/

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.