Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaSivil HavacılıkTürk Hava Yolları Morgan Freeman’lı yeni reklam filmi “Pangea” ile yeniden Super...

Türk Hava Yolları Morgan Freeman’lı yeni reklam filmi “Pangea” ile yeniden Super Bowl’da

Morgan Freeman, beş yıl aradan sonra Türk Hava Yolları’nın ikinci kez reklam yüzü oldu

Türk Hava Yolları süper kıta Pangea’dan esinlendiği yeni reklam filmini yayınladı. Morgan Freeman’ın rol aldığı yeni reklam filmi “Pangea” 13 Şubat Pazar günü yayınlanacak 56. Super Bowl’da da milyonlarca izleyici ile buluşacak. Milli bayrak taşıyıcı dünyanın en çok izlenen spor etkinliği Super Bowl’da bu sene altıncı kez yer alacak. Filmde milyonlarca yıl önce tüm kıtaların tek bir kara parçası olduğu süper kıta Pangea’dan ilham alarak kişileri ve dünyayı yeniden bir araya getirebilme mesajı veriliyor.

Uzun yıllardır Super Bowl reklam kuşaklarında yer alan Türk Hava Yolları, ilk kez 2016 yılında Ben Affleck’in başrolde yer aldığı ‘Batman v Superman’ filmi sponsorluğunda “Fly to Gotham and Metropolis City”, 2017’de Morgan Freeman ile “Dünya Daha Büyük, Keşfet”, 2018’de Dr. Mehmet Öz ile “Beş Duyu”, 2019’da ünlü yönetmen Ridley Scott’ın çektiği “Yolculuk”, 2020’de ise “Adım At Dünyaya” filmi ile Super Bowl’da yer almıştı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Dünyanın en çok izlenen spor etkinliği “Super Bowl”da altıncı kez yer almaktan dolayı mutluyuz. Bu organizasyonda yer alan tek Türk markası olarak ülkemizi küresel ölçekte gururla temsil ediyoruz. Pangea konseptinden yola çıktığımız bu filmimizde Morgan Freeman gibi önemli bir yıldız ile ikinci kez bir iş birliğine imza atmış olduk. Kendisinin güçlü anlatımı ve oyunculuğuyla uzakları yakın hissettireceğimizin mesajını başarılı bir şekilde verdiğimize inanıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Pangea konsepti, dünyanın en çok uluslararası noktasına uçan Türk Hava Yolları’nın geniş ağının birleştiriciliğini vurgulaması ile öne çıkıyor. Süper kıta Pangea, günümüzde var olmamasına rağmen; Türk Hava Yolları insanları ve kültürleri birleştirmenin verdiği gurur ile birleşme ve buluşmanın küresel bir aracı olarak “uzakları yakınlaştırma” mesajı üzerinde duruyor. Küresel bayrak taşıyıcı yeni filmi ile rakipsiz ağı ve ödüllü hizmetleri ile daha çok kişiyi ve ülkeyi birleştirme motivasyonunu aktarıyor.

2021 yılı Eylül ayında başlayan reklam filminin çekimleri İstanbul ve New York’ta gerçekleşti. Filmde gerçek görüntülerin yanı sıra görsel efektler ve bilgisayar destekli canlandırma sahneleri de yer alıyor. Reklam filminde 2017 yılından sonra ikinci kez markanın reklam yüzü olan dünyaca ünlü aktör Morgan Freeman güçlü seslendirmesi ve etkileyici oyunculuğu ile markanın mesajını başarılı bir şekilde ulaştırıyor. Reklam filmi, dünyanın en çok ülkesini birbirine bağlayan Türk Hava Yolları’nın küresel kampanyası kapsamında 136 ülkede izleyicilerle buluşacak.

Dünya’nın en çok uluslararası noktasına uçan Türk Hava Yolları Avrupa, Asya ve Afrika’nın merkezinde, eşsiz jeopolitik konumu ve geniş uçuş ağı ile uzakları yakın etmeye devam ediyor.

Facebook ile Yorum Yapın

Diğer Haberler

Uzay çöpleri 60 yıllık tarihiyle şaşırtıyor!

Uzay şimdilik henüz gizemini koruyan bir şey olsa da alçak uzay olarak kabul edilen dünya görüngesi bugün erişim alanımız dahilinde. Uydular, uzay araçları, uzay...

Bilal Sarı: Tiger Meet 2015’den Kalanlar

NATO’ya bağlı ülkelerin hava kuvvetlerine mensup “kaplan filo”lar her yıl farklı bir ülkenin ev sahipliğinde bir araya geliyorlar. 2015 yılında ev sahipliği sırası Türk...

Benzer Haberler

Adnan Menderes Havalimanı 2024 yılı Nisan ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, İzmir Adnan...

Türk Hava Yolları (THY) 2024 yılı 1. çeyrek bilançosunu açıkladı

Türk Hava Yolları A.O. (THYAO), 01.01.2024 – 31.03.2024 döneminde toplam 6.931.000.000 TL net kar açıkladı....

Türk Hava Yolları 01.01.2024-31.03.2024 Dönemi Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Yayınlandı

Türk Hava Yolları, KAP'a yaptığı bildirimle, 01.01.2024-31.03.2024 Dönemi (1.Çeyrek) Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunu yayınladı.Rapor...

THY’den 91’inci kuruluş yıldönümü için özel uçak heykeli

Türk Hava Yolları (THY), 91'inci kuruluş yıldönümü için "Türkiye'nin Kanatları" isimli özel bir uçak...

Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanı 2024 yılı Nisan ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri açıklandı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, Mardin Prof....

Şiddetli türbülansa giren Singapur Havayolları uçağı için Boeing’ten açıklama

Şiddetli türbülans nedeniyle dün Bangkok’a acil iniş yapan Singapur Havayolları’na ait uçağın yolcuları bu...

THY uçağı kalkışta kenar işaret ışıkları ve taksi çıkış bilgi panelini parçaladı

 Romanya Sivil Havacılık Emniyeti Soruşturma ve Analiz Otoritesi (AIAS), 17 Nisan'da tarihinde Bükreş-Otopeni Uluslararası...

Sektör liderleri Sürdürülebilir Gökyüzü Dünya Zirvesi 2024’te ‘radikal işbirliğini’ savunuyor

Sürdürülebilir Gökyüzü Dünya Zirvesi 2024, hükümet, havacılık yakıtı sağlayıcıları ve daha geniş anlamda endüstri...