Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları’nın sefer sağladığı 114. ülke; Seyşeller.

Seyşeller aynı zamanda, küresel taşıyıcının Afrika’da uçuş sağladığı 31. ülke ve 42. uçuş noktası oldu.

Son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, Afrika’daki etkinliğini artırıyor.

Bugün itibariyle Afrika kıtasında sefer düzenleyeceği 42. destinasyon olan Seyşeller’i geniş uçuş ağına dâhil eden Türk Hava Yolları’nın ilgili seferleri, haftanın 3 günü karşılıklı icra edilecek.

Seyşeller’e en çok bağlantı veren havayolu şirketi olarak Mahé Uluslararası Havalimanı’na doğrudan uçuş başlatan Türk Hava Yolları; ada çıkışlı yolcuları için başta Paris, Dubai, Frankfurt, Londra, Milano, Bombay, Abu Dabi, Viyana, Münih, Zürih, Roma, Moskova, Düsseldorf, Colombo ve Hong Kong olmak üzere toplamda 88 uluslararası noktaya bağlantı imkânı sunuyor.

Bugün gerçekleştirilen ilk uçuş nedeniyle Seyşeller Mahé Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen ve su takı ile başlayan hat açılış töreni; Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Ahmet Olmuştur’la birlikte yönetim kadrosundan birçok temsilcinin yanı sıra Seyşeller Kültür ve Turizm Bakanı Alain St. Ange ve yine adanın Dışişleri ve Ulaştırmadan Sorumlu Bakanı Joel Morgan gibi çok sayıda protokol temsili ve basın mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışla ilgili görüş bildiren Ahmet Olmuştur; “Geliştirdiği farklı hizmet anlayışıyla girdiği her alanda ayrıcalığını ortaya koyan Türk Hava Yolları gibi Seyşeller de küresel tatil destinasyonları arasında farklı ve ayrıcalıklı bir konuma sahip. Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu şirketi olarak, bu büyüleyici destinasyonu da kapsamlı uçuş ağımıza dâhil ettiğimiz için mutluyuz.” dedi.

Türk Hava Yolları Seyşeller seferleri; İstanbul’dan Seyşeller’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 599 Amerikan Doları’ndan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Seyşeller’e ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No.

Günler

Kalkış

Varış

TK 748

Salı, Cuma, Pazar

IST

20:55

SEZ

05:45

TK 749

Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi

SEZ

07:10

IST

13:55

*Tüm saatler lokaldir.

Türk Hava Yolları, ücret ve uçuş tarifeleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden
veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

*2016 Skytrax Sonuçları

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.