Türk Hava Kuvvetleri’nin gururu Türk Yıldızları Çanakkale’de sevenleriyle buluştu.

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101’inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 18 Mart tarihinde Şehitler abidesinde gösteri uçuşu gerçekleştirdi. 19 Mart tarihinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Süleyman Demirel Konferans salonunda düzenlenen söyleşi ile sevenleriyle buluşan Türk Yıldızları etkinlikte sevenlerine özel paylaşımlarda bulundu.

HavacılıkToplulugu.com’da çıkan habere göre ÇOMÜ Havacılık Topluluğu tarafından duyurulan etkinlikte Türk Yıldızları ekibi üyeleriyle mütevazi tavırlarıyla sevenlerinin yüreklerini bir kez daha feth etti. Söyleşide kendilerinden, ailelerinden ve eğitim süreçlerinden bahseden ekip üyeleri, Türk Yıldızları ailesi pilotu nasıl olunur, çalışma koşulları nelerdir, özel hayatları ve iş yaşantıları arasındaki zorluklar hakkında merak edilenleri anlattılar.

Türk Yıldızları pilotları G kuvveti ve etkilerini anlatırken G etkisi altındaki fotoğrafları ve normal fotoğraflarının karşılaştırıldığı görselleri sevenleriyle beraber ilk kez gördü. Eğlenceli bir sohbet havasında gerçekleştirilen söyleşi sonrasında Türk Yıldızları ekibinin sevenlerine imza dağıtmasıyla etkinlik sona erdi. (HavacılıkToplulugu.com)

C+4BIOY3 lHIB_qd7 9dQH+NHM

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.