UEFA EURO 2016’nın resmi havayolu sponsoru Türk Hava Yolları’nın milli takıma özel hazırladığı reklam filmi bugün itibariyle ekranlardaki yerini alıyor.

Türk futbolunun en büyük destekçilerinden Türk Hava Yolları, Avrupa Futbol Şampiyonası’nda büyük mücadeleye hazırlanan milli takımımız için bugün itibariyle tüm mecralarda yayına girecek olan “Kaptan Anonsu” temalı bir reklam filmi hazırladı

Türk Hava Yolları kaptan pilotunun, milli takım uçağındaki futbolcularımıza milletimiz adına anons yapmasıyla kurgulanan reklam filmi, milli takımın 2 yıllık mucizevi hikâyesini anlatırken diğer taraftan da takımlarıyla gurur duymak isteyen 78 milyonun hislerine kulak veriyor. Çekimlerinde 205 kişinin görev aldığı reklam filmi Antalya ve İstanbul’da 4 günde gerçekleştirildi.

Bayrak taşıyıcı havayolu ayrıca dijital dünyada başlattığı “Kaptanınız Konuşuyor” isimli kampanya ile taraftarlarını Euro 2016 yolunda milli takımı desteklemeye davet ediyor. kaptaninizkonusuyor.com web sayfası üzerinden düzenlenen kurguda, kampanya katılımcıları kolay ve pratik kayıt süreciyle kendi ses kayıtlarını siteye yükleyerek turnuva boyunca milli takıma desteklerini gösteriyorlar.

Kampanyaya katılan 3 talihli, milli takımı Fransa’da tribünden izleme imkânı yakalıyor; yine kampanya katılımcısı 100 kişi ise, Milli Takım formasını kazanma hakkını elde ediyor.

“Kaptanınız Konuşuyor” dijital kampanyasına da kaptaninizkonusuyor.com web sayfası üzerinden erişim mümkün.

Küresel ölçekte önemli sponsorluklara imza atan bayrak taşıyıcı havayolu, geçtiğimiz aylarda UEFA ile gerçekleştirdiği işbirliği ile uluslararası spor camiasında oldukça ses getiren bir ortaklığa imza atmıştı. EURO 2016 turnuvasının resmi havayolu ilân edilen Türk Hava Yolları bu önemli turnuva öncesinde, futbolseverlere unutamayacakları bir futbol şöleni yaşatmak için, farklı ve eğlenceli bir dizi projeyi hayata geçirmeye devam edecek.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.