Alanya ve Kiev’de ofisleri bulunan Ünsal, Başkan Yücel’e Ukrayna’nın İvanofrankoska bölgesi Bukavel kayak merkezinden Gazipaşa Alanya havalimanına haftada bir kez charter uçuş hazırlığında olduklarını, lisans için işlemlerin devam ettiğini ve biter bitmez uçuşlara başlayacakları bilgisini verdi.
Bu amaçla Ukraynalı ortaklarını da Alanya’ya getirdiğini ifade eden Ünsal, bölgede inceleme ziyaretleri yaptıklarını ancak ilk olarak da Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek bu güzel haberi kendisiyle paylaşmak istediklerini söyledi. Ukrayna’da çeşitli görüşmeler yapan Welcome Tur Ukrayna ve Türkiye yöneticileri THY’yi de ikna ederek 24 Mart itibari ile Bukavel’e İstanbul bağlantılı direk uçuşların başlayacağını belirttiler.
Welcome Tur Gazipaşa'ya uçacak
ALTAV OLARAK KİEV FUARINA KATILACAĞIZ
Welcome Tur Genel Müdürü Alparslan Ünsal ve Ukraynalı ortaklarına ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, başarılar diledi. Welcome Tur Genel Müdürü Alparslan Ünsal’ın davetini de değerlendireceğini belirten Başkan Yücel,  ALTAV olarak da Kiev’deki fuara katılacaklarını ifade ederek fuardan sonra da Alanya’dan bir heyetle birlikte Ukrayna’ya giderek tanıtım ve destek faaliyetlerine devam edeceklerini sözlerine ekledi. (alanyapostası)
Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.