Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Tokat Havalimanı Müdürlüğü görevini yürütmekte iken, Malatya Havalimanı Müdürlüğü görevine atanan ve göreve başlayan Yücel Besim Aladağ, Malatya Valisi Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret etti.

Malatya Havalimanı Müdürü Aladağ, Vali Toprak’a kendisini kabullerinden dolayı teşekkür ederek göreve başladığını, Vali Toprak’ın himayelerinde görevini en iyi şekilde yerine getireceğini, emir ve direktifleri doğrultusunda Malatya’ya ve hava yolu ile Malatya’ya gelip giden misafirlere tüm personeli ile birlikte en iyi şekilde hizmet vermenin gayretleri içerisinde olacaklarını ifade etti.

Vali Toprak’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Malatya Havalimanı Müdürü Aladağ’a görevinde başarılar dileyerek, ülkemizde ve ilimizde son yıllarda hava yolu taşımacılığına büyük önem verildiğini ve hava yolu trafiğinde büyük yoğunluk yaşandığını ifade etti.

Vali Toprak, Sivil ve Askeri amaçlı kullanılan havalimanının Havalimanı Mülki İdare Amirliği yönetiminde tam bir işbirliği ve koordinasyon içerisinde uçuşların gerçekleştirilmesi ile yolcu ve uçak güvenliği hizmetlerinin iyi bir şekilde ifası için her türlü katkı ve çalışmanın takip edilmesini istedi.

Eski Malatya Havalimanı Müdürü Akan Aydoğan’ın ise Gaziantep Havalimanı Hava Seyrüsefer Trafik Müdürlüğü’ne atandığı öğrenildi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.