Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından düzenlenen Savunma Sanayi Zirvesi etkinliğinin ilk gününde alanında lider ve trendleri belirleyen firmalardan değerli misafirler ağırlanıyor. Bugünkü programlarında deneyimlerini ve sektöre ilişkin önemli bilgileri bizlerle paylaşacak firma ve katılımcılar:

– Açılış konuşmasında Savunma Sanayii Başkanı Prof.Dr. İsmail Demir

– İlk oturumunda TUSAŞ firmasından Sistem Mühendisliği Müdürü Yasin Kaygusuz

– İkinci oturumunda TÜBİTAK SAGE firmasından İş Geliştirme ve Strateji Birim Amiri Murat Yaşar Özen

– Üçüncü oturumunda FNSS firmasından Proje Müdürü Mustafa Kaplan

– Dördüncü oturumunda ASISGUARD firmasından Elektronik Sistem ve Tasarım Müdürü Cemil Kesik

Etkinliğe youtube kanalı üzerinden katılabilir, sertifika almak için oturum sırasında paylaşılan formları doldurabilirsiniz.

Youtube Kanalı: https://lnkd.in/g9_GfXp

Etkinliğe özel düzenlenecek Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi, İHA-1 ve İHA-0 Eğitimi, Savunma Sanayi Temel Proje Yönetimi Eğitimi gibi pek çok eğitimin; kamuflaj çanta, taktik akıncı çantası, tişört, termos

gibi ürünlerin ve firmalardan hediye çeki çekilişlerine katılmak, daha fazlasından haberdar olmak için topluluğu Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/yildizsst/

İKİNCİ GÜNDE NELER VAR?

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından düzenlenen Savunma Sanayi Zirvesi etkinliğinin ikinci gününde de alanında lider ve trendleri belirleyen firmalardan değerli misafirler ağırlanıyor. Bugünkü programlarında deneyimlerini ve sektöre ilişkin önemli bilgileri bizlerle paylaşacak firma ve katılımcılar:

– İlk oturumunda ASELSAN firmasından Mikrodalga Bileşenler Tasarım Müdürü Şebnem Saygıner

– İkinci oturumunda AKCOAT firmasından İş Geliştirme Müdürü Murat Beyazlı

– Üçüncü oturumunda HAVELSAN firmasından Robotik ve Otonom Sistemler Grubu Kara Platform Teknolojileri Takım Lideri Serhat Sertakan

– Dördüncü oturumunda STM firmasından Otonom Sistemler Proje Yöneticisi Enes Öztürk

Etkinliğe youtube kanalı üzerinden katılabilir, sertifika almak için oturum sırasında paylaşılan formları doldurabilirsiniz.

Youtube Kanalı: https://lnkd.in/g9_GfXp

Etkinliğe özel düzenlenecek Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi, İHA-1 ve İHA-0 Eğitimi, Savunma Sanayi Temel Proje Yönetimi Eğitimi gibi pek çok eğitimin; kamuflaj çanta, taktik akıncı çantası, tişört, termos gibi ürünlerin ve firmalardan hediye çeki çekilişlerine katılmak, daha fazlasından haberdar olmak için topluluğu Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/yildizsst/

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.