Türk Hava Yolları Zonguldak’a uçma kararı aldı. Türk Hava Yolları’nın bilet satış uygulamasına Zonguldak’ta eklendi.

Pusula TV’de yayınlanan Artı Eksi Programında Atilla Öksüz’ün konuğu Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak oldu. Zonguldak’tan Almanya’ya Türk Hava Yolları ile uçma talepleri ve Zonguldak’tan yurt içi uçak seferlerinin başlamasıyla ilgili talep ve tartışmaların masaya yatırıldığı programa Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, ZONHAV Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kahya, Zonguldak Havaalanı Müdürü Hasan Özşahin telefonla bağlanarak soruları yanıtladılar.

Binali Yıldırım’ın Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak geldiği Zonguldak’ta yaptığı açıklamaların ve verdiği sözlerin de ekrana geldiği programın sonunda Türk Hava Yolları’nın Zonguldak’tan sefer başlatma duyurusu paylaşıldı.

Zonguldaklı öğretmen ve havacılık üzerine çektiği fotoğraflarla tanınan Furkan Ertin’in Türk Hava Yolları’na yazdığı mesaja gelen yanıt ise dikkat çekiciydi. Bilet satış uygulamasına Zonguldak’ı da ekleyen Türk Hava Yolları’nın sosyal paylaşım hesabından yapılan paylaşımda; “Yeni uçuş noktaları için hazırlanıyoruz. Yakında sürprizlerimiz var” denildi.

QNQ_Ertin

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.