MEET the stunning blonde Instagram pilot who shares her jet-setting lifestyle with her 750K followers. Envy-inducing pictures show smoking-hot travel blogger and trained commercial pilot, Madeleine Schneider-Weiffenbach, also known as Pilot Madeleine, from Munich, Germany, in the cockpit, practicing yoga as the sunsets, lounging by the pool and outside the Taj Mahal, India. Other breath-taking images show her enjoying breakfast in an exotic location and taking a dip under a waterfall. Incredible video footage shows Madeleine, who currently works full-time as a travel blogger until a suitable job in aviation arises, enjoying the waters and islands in the Maldives. Madeleine Schneider-Weiffenbach / mediadrumworld.com

Sevdiğimiz işi yapmak yaptığımız işten sıkılmamak ve motivasyon için çok önemli. Ancak bazılarının öyle bir mesleği var ki, sadece severek değil bayılarak yapıyorlar. Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach da onlardan biri… O dünyanın en harika yerlerini geziyor ve deneyimlerini paylaşıyor. Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach hem güzelliğiyle hem de birbirinden etkileyici fotoğraflarıyla kısa sürede Instagram fenomeni oldu.

Münih’te yaşayan ve sürekli dünyanın en harika yerlerini keşfeden pilot, bazen kokpitinden fotoğraflar, bazen de gün batımında yoga yaparken çektirdiği fotoğraflarını paylaşıyor…

Birkaç yıl önce pilotluk eğitimini bitirerek hayaline kavuşan Madeleine şu an seyahat bloggerlığı yaparak yeni ülkeler keşfediyor.

“Amacım takipçilerime dünyamızın ne kadar güzel olduğunu gösterebilmek. Pek çok harika yer var ve ben oraları ziyaret ederek deneyimlerimi paylaşmak istiyorum”

Genç pilot şu an yalnızca özel olarak uçuyor. Bazen de seyahat ettiği yerlerde uçak kiralıyor…

 

4311CEB000000578-4770712-image-a-11_1502184377494

4311CEB900000578-4770712-image-a-9_1502184351366

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.