Anadolu Üniversitesi Havacılık Kulübü üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Anadolu Üniversitesi çevre okullarından olan olan İki Eylül Ortaokulu’ndan gelen çocuklara havacılığı anlatarak ve sevdirerek sorumluluklarını yerine getirdi.

Güzel ve anlamlı etkinlikte öncelikle küçük kardeşleriyle havacılıkla ilgili bir film (Anadolu Kartalları) izlediyen havacılık kulübü üyeleri sonrasında Anadolu Üniversitesi Havacılık Parkı’na gezdi. Parkın hangarında ARI Model Uçaklar yapan öğrencilerle havacılığa dair bir çok bilgiyi küçük kardeşleriyle paylaştılar.

Anadolu Üniversitesi Havacılık Kulübü etkinliğin gerçekleşmesindeki maddi manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanlığı’na, akademik danışmanımız Atilla ONRAT’a, Anadolu Üniversitesi Havacılık Parkı Müdürü Ender Gerede ve parkta bulunan görevlilere, etkinlik sponsorlarımız HAVAŞ, Wanted Saloon&Pizza’ya, model uçaklar için PM Model Uçak’a, etkinliği gerçekleştirebilmemize olanak sağlayan İki Eylül Ortaokulu öğretmen, öğrenci ve velilerine ve tüm yönetim kurulumuz ve değerli üyelerimize teşekküretti.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.