TAV Havalimanları tarafından işletilen Gazipaşa-Alanya Havalimanı, Anex Tour’un Moskova’dan düzenlediği ilk uçuşu karşıladı. Moskova ve Gazipaşa-Alanya Havalimanı arasında 31 Eylül’e kadar her gün karşılıklı seferler düzenlenecek.

Anex Tour Genel Müdürü Vural “20. yılımızı kutladığımız bu özel yılda, uzun yılladır TAV ile beraber planladığımız Moskova – Gazipaşa Havalimanı uçuşlarımıza başlamış olmanın heyecanını yaşıyoruz. Tatillerini Alanya’da planlayan Rus misafirlerimizi artık çok daha kısa sürede tatil yapacakları otellerine kavuşturuyor olacağız. Bu noktada, güzel ilçemiz Alanya’ ya ek bir değer sağlamamıza vesile olan tüm partner otellerimize de teşekkürü ayrıca borç biliriz. Umut ediyoruz ki, bugün Moskova ile başlatmış olduğumuz uçuşlarımızı ilerleyen zamanlarda diğer şehirlerle arttırarak, bu alanda ilkleri yaşatmaya devam ederiz” dedi.

TAV Gazipaşa İşletme Koordinatörü Cengiz Aşıklı da Anex Tour’un ilk uçuşunu karşılamaktan dolayı duydukları memnuniyeti vurgulayarak, bölge turizminin hak ettiği yere gelmesi için tüm paydaşlarla birlikte çalışmayı sürdüreceklerini belirtti.

Anex Tour’un ilk uçuşu için düzenlenen törene yerel yöneticiler, sicil toplum kuruluşu temsilcileri ve gazeteciler katıldı.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.