ARFAA Havayolları Emekli Kabin Memurları Derneği,  beşinci olağan genel kurulunu düzenleyerek yeni yönetimini seçti!

ARFAA’nın bugün yapılan genel kurulunda yeni yönetim kurulu için aday olarak tek bir liste katıldı. Oy verme işlemi sonrasında derneğin yeni başkanı ve ekibi seçildi. Semra Dereli Civelekhan, seçime katılan üyelerin tamamının desteğini alarak ARFAA’nın iki yıl süreyle başkanı oldu.

ARFAA’nın 4.Genel Kurulu TASSA’nın Ataköy’deki genel merkezinde yapıldı. Genel kurula yoğun ilgi gösteren üyeler, 4.dönemde yapılan faaliyetlere ilişkin memnuniyetlerini dile getirirken üyelik aidatların arttırılması ve derneğe ait bir mülkün satın alınması hususunda istekte bulundular. Yeni dönem aday yönetim kurulunun tanıtılmasının ardından oylamaya geçildi. Seçimin sonuçlanmasının ardından konuşma yapan yeni başkan Semra Dereli Civelekhan: “Gökyüzünde başlayan kader bağımızı yeryüzünde de devam ettirebilmek için kurulmuştu derneğimiz. Ne mutlu ki, bizlere nasip oldu, 10.senesini hep birlikte kutlayacağız. Bu dönem yenilikçi bir yönetim kurulumuz var. İlk defa özel havayollarında çalışmış olan meslektaşlarımızı da dernek çatısı altına aldık. Yeni üyelerimiz oldular, bizlerle birlikte yönetim kuruluna aday oldular. İlk defa bir erkek meslektaşımız yönetim kurulunda yer aldı. Bu vizyonla yola çıktık. İnşallah derneğimize pek çok yeniliği bir arada getirmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi dernekçilik gönül işidir. Hâlihazırda 4.dönem yönetim kurulunda birlikte çalıştığım birkaç arkadaşımla birlikte yol almanın verdiği bir huzur var aslında. Benim büyüklerimin, amirlerimin, hocalarımın bana gönülden destek vermesi çok önemli. Bunun için her birinize teşekkür ediyorum. Benim için bugün, burada, hepinizin olması çok kıymetli. Birlikte daha iyi, daha güzel bir şeyler yapabilmek üzere; inşallah 2 sene sonra, yine burada sizlerin gurur duyacağı ve hoşunuza gideceği projelere imza atmış olarak görevi yeni arkadaşlarımıza teslim edebilmek umuduyla görevi devralıyorum. Yönetim Kurulu Listemde; eski TASSA ve eski ARFAA Başkanlarının yer alarak bana destek vermelerinden dolayı çok gurur duydum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel Kurul, ARFAA 4.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Ergüven’e plaket ve çiçek verilmesi, üyelerin, eski ve yeni dönem yönetim kurulu üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.

ARFAA 5.DÖNEM YÖNETİM KURULU:

BAŞKAN: Semra Dereli Civelekhan

ASİL YÖNETİM KURULU: Çiğdem Özmutuş, Halide Sevil, Tuğçe Fettah, Yasemin Ezer

YEDEK YÖNETİM KURULU: Nilüfer Tellikurşun, Nesrin Tabur, Neslihan Topuz, Ceylan Keskinkaya, Ersin Paşa Kılıç

DENETLEME KURULU ASİL: Yasemin Başlamışlı, Deniz Molu, Ferda Ergüven

DENETLEME KURULU YEDEK: Yasemin Çıtmacı, Ayla Tezcan, Ümit Bender

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.