Atlasglobal, müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda bagajlarda uygulanan kilo sınırına yeni bir düzenleme getirdi. Yeni düzenleme ile Atlasglobal’in EkonomiPlus yolcuları, yurtdışı seferlerinde 30 kilogram ücretsiz bagaj taşıma hakkına sahip olurken; yurtiçi ve Kıbrıs uçuşlarında 20 kilogram ücretsiz bagaj hakkıyla seyahat etmeye devam edecek. 

Türkiye’nin en çok tercih edilen havayolu şirketleri arasında yer alan Atlasglobal Havayolları, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracak adımlar atmaya devam ediyor.

Atlasglobal, yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatma hedefiyle bagajlarda uygulanan kilo sınırında değişikliğe gitti. Hayata geçirdiği yeni bagaj uygulaması ile EkonomiPlus yolcuları yurtdışı uçuşlarda ise 30 kilogram ücretsiz bagaj hakkına sahip olurken; yurtiçi ve Kıbrıs uçuşlarında 20 kilogram ücrestiz bagaj hakkıyla seyahat etmeye devam edecek. Business Class ayrıcalığını tercih eden yolcular ise yurtiçi ve Kıbrıs uçuşlarında 30 kilogram, yurtdışında ise 40 kilogram ücretsiz bagaj taşıyabilecek. Atlasglobal ayrıca öğrenci ve asker yoğunluğunun olduğu Türkiye-Kıbrıs uçuşlarında da öğrenci ve askerlere 5 kilogram ilave bagaj hakkı tanıyor.

Atlasglobal bu düzenleme ile, yolcularının seyahat öncesi hazırlıklarını kolaylaştırmanın yanısıra, seyahatleri ve tatilleri sırasında ihtiyaç duyacakları her şeyi düşünmeden yanlarında taşımalarına ve keyifli zaman geçirmelerine olanak tanıyor.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.