Atlasglobal Havayolları, “Hayallerin üzerinde bir dünya” sloganıyla yolcularına sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor.

Atlasglobal, yolcularını SkyTeam Lounge’ta ağırlamak üzere TAV “primeclass” ile bir işbirliğine imza attı. Business Class yolcuları artık SkyTeam Lounge’ın sunduğu üstün hizmet kalitesinden faydalanabilecek.

Atlasglobal, global havayolu şirketi olma vizyonu çerçevesinde yurtdışındaki uçuş ağını hız kesmeden büyütüyor. Büyüme stratejisi kapsamında hizmet standartlarını da geliştiren Atlasglobal bu çerçevede Business Class yolcularının seyahatlerini daha da konforlu hale getirmek için TAV “primeclass” ile bir işbirliğine gitti. Buna göre, Atlasglobal Business Class yolcuları artık SkyTeam Lounge’ın özel hizmetlerinden yararlanacak.

Lounge (1) (2808 x 1872)

Yeni işbirliğiyle yolcularına sundukları hizmetleri daha da üst standartlara taşıdıklarını belirten Atlasglobal Yer İşletme Başkanı Yüksel Atak; “Son 1 yıldır yurtdışında hız kesmeden büyüyoruz, her ay yeni hat açılışlarımız oluyor. Artan destinasyonlarımız ve yeniden düzenlediğimiz sefer saatlerimizle beraber, bağlantılı sefer sayılarımız çoğalıyor, bu da transit yolcu sayısını artırıyor. Büyüyen talep çerçevesinde biz de Business Class ürünümüzü sürekli geliştiriyor, hizmetlerimizin standartlarını artırmaya yönelik atılımlar yapmaya devam ediyoruz. TAV “primeclass” işbirliği ile yolcularımızın seyahatlerini daha da özel hale getireceğiz. Tüm yurtdışı ve Kıbrıs Business Class yolcularımız SkyTeam Lounge’ın özel hizmetlerinden yararlanabilecek” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.