Atlasglobal, 26 Mart tarihinde Şarika uçuşlarına başlıyor. Atlasglobal yeni hat açılışı için yerel yatırım devi Liberty Group ile imza töreni düzenledi.

23 Mart’ta özel bir imza töreni düzenledi

“Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile yurtdışında birçok noktaya ayrıcalıklı uçuş imkanı sunan Atlasglobal, Şarika hattı için 23 Mart tarihinde Liberty Group ile özel bir imza töreni düzenledi. Liberty Group Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Khalid Abdulaziz Al-Qasimi, Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan ve Atlasglobal Satış ve Pazarlama Direktörü Ercan Uzman’ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi yönünde olumlu mesajlar verildi.

Şeyh Khalid Abdulaziz Al-Qasimi, Türkiye’nin Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) için popüler bir turistik ve ticari destinasyon olduğunu belirtirken, Atlasglobal’in uçuşlarıyla BAE ve Türkiye arasındaki trafiğin mutlak bir şekilde artacağını belirtti. Atlasglobal Satış ve Pazarlama Müdürü Ercan Uzman ise “BAE uçuşlarımıza Şarika Havalimanı üzerinden başlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu uçuşlarla birlikte Şarika yolcularının, İstanbul üzerinden 15’i aşkın uluslararası destinasyona erişimini kolaylaştırıyoruz. Ayrıca, Türkiye’deki birçok noktaya da ayrıcalıklı uçuş imkanı sunuyoruz” dedi.

SNTTA--Atlas-Global High Res (2)

Atlasglobal Sharjah Uçuşları

Atlasglobal misafirleri 26 Mart’tan itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan bağlantılı seferlerle İzmir, Bodrum, Antalya, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Trabzon’dan Şarika’ya seyahat etme imkanı bulabilecek. Atlasglobal yolcuları Şarika Uluslararası Havalimanı’ndan sadece 26 km mesafede bulunan Dubai’ye ücretsiz servis hizmetiyle ulaşabilecek.

Atlasglobal Havayolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı-Şarika seferleri haftanın her günü ücretsiz ikramlar ve “Uçan Şef” hizmetiyle gerçekleşecek. Uçuşların fiyatları ise gidiş-dönüş 237 Dolar’dan başlıyor.

Uçuş No: Rota Günler Kalkış Saati Varış Saati
KK6544 İstanbul-Sharjah Ptesi, Çarş, Cuma, Pazar 10:20 15:25
KK6545 Sharjah- İstanbul Ptesi,Çarş,Cuma, Pazar 16:30 20:20
KK6546 İstanbul-Sharjah Salı, Perşembe, Ctesi 22:20 03:45
KK6547 Sharjah-İstanbul Çarşamba, Cuma, Pazar 04:40 08:30

 

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Şarika seferlerinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklarıyla birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

Şarika’ya Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar 

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi 

Şarika’ay EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor. 

Business Class ayrıcalıkları 

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Şarika uçuşlarıyla ilgili detaylı bilgiye www.atlasglb.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.