Pazartesi, Haziran 17, 2024

BU HAFTA İLK 5 HABER

Benzer Haberler

Atlasglobal Trabzon Uçuşlarına Başladı

Atlasglobal Havayolları, 27 Mart tarihinde İstanbul – Trabzon ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Atlasglobal, yeni hattın açılışını İstanbul’da özel bir törenle kutladı.

Atlasglobal Havayolları İstanbul’dan Trabzon uçuşlarına başladı. 27 Mart 2016 tarihinde gerçekleşen ilk uçuş için İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen törende, Atlasglobal yönetimi tarafından kokpit ve kabin ekibi çiçeklerle uğurlanırken, yolculara da lokum ikramı yapıldı.

Atlasglobal’in Trabzon uçuşları haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 20:40’de kalkarak 22:25’de Trabzon’da olacak; Trabzon’dan ise saat 07:25’de kalkarak 09:15’da İstanbul’a iniş yapması planlanıyor. Atlasglobal’in İstanbul – Trabzon arasında seyahat eden yolcuları firmanın özel fiyat, ücretsiz ikram gibi avantajlarından yararlanma hakkına sahip oluyor.

AG_TrabzonIlkUcus

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi

Trabzon’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class ayrıcalıkları

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, Trabzon uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Trabzon uçuşlarının biletleri Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

Facebook ile Yorum Yapın

ÇOK OKUNANLAR