Atlasglobal Havayolları, 6 ay boyunca İstanbul ve ötesine 50’ye yakın noktaya Atlasglobal Business Class konforunda sınırsızca uçuruyor.

Atlasglobal yolcuları, 30 Eylül’e kadar 3.500 dolar katılım bedeli ile 01 Ekim – 15 Nisan arası sadece havalimanı vergisi ve harçlarını ödeyerek sınırsızca Business Class keyfi yaşayabiliyor.

Atlasglobal FLYING CHEF GörseliAtlasglobal, daima yolcu memnuniyetini hedefleyen vizyonu çerçevesinde yolcuların daha konforlu hizmet almaları için yenilikçi projeler üretiyor ve hizmetlerini sürekli geliştiriyor. Atlasglobal’in 01 Ekim – 15 Nisan arası geçerli olacak “Sınırsız Business Class” projesi kapsamında yolcular, tek seferlik 3.500 dolar katılım bedeli ile, sadece havalimanı vergisi ve harçlarını ödeyerek sınırsızca Business Class uçabilecek; kısıtlama olmadan son müsait koltuğa kadar kampanya biletlerini alabilecek.

Sınırsız Business Class konforu için 0850 222 00 00 numaralı telefonu arayabilir, vip@atlasglb.com adresine e-posta gönderebilir ya da acentanıza başvurabilirsiniz.

Atlasglobal Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, avantajlı bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanıyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.