Atlasglobal, Ramazan Kampanyası’yla 15 Nisan’a kadar Atlasglobal’den bilet alanlar, 1 Haziran – 26 Haziran arasında yurtiçinde 59 TL’ye seyahat etme fırsatı buluyor.

Genişleyen uçuş ağıyla dikkat çeken Atlasglobal, yolcularının Ramazan seyahatleri için 15 Nisan’a kadar devam edecek Ramazan Kampanyası’nı başlattı. Atlasglobal’in tüm iç hat uçuşlarını kapsayan Ramazan Kampanyası, Haziran ayında yurtiçinde tek yöne 59 TL’ye seyahat edebilme imkanı sunuyor. Yurtiçinde İstanbul’dan Trabzon, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Adana, Gaziantep ve İzmir’e uçuş gerçekleştiren Atlasglobal yolcularını Ramazan’da da sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Atlasglobal’in 1 Haziran ile 26 Haziran arasındaki tüm yurtiçi uçuşlarını kapsayan Ramazan Kampanyası’ndan faydalanmak isteyenler 15 Nisan’a kadar biletlerini Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan ve mobil uygulamadan satın alabiliyor.

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi

EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi ve çeşitli noktalara ücretsiz servis imkanı gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Ramazan Kampanyası biletlerine ve kampanya kurallarına www.atlasglb.com web sitesinden ve yetkili acentelerden ulaşılabiliniyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.