Atlasglobal’den 1 Mart’a kadar bilet alanlar, 29 Ekim 2016 tarihine kadar gidiş-dönüş 99  dolardan başlayan fiyatlarla hayal ettikleri şehre uçabilecek. 

Farklı hizmet anlayışı ve genişleyen destinasyon ağıyla öne çıkan Atlasglobal Havayolları, avantajlı yurtdışı fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Atlasglobal’in yeni kampanyası kapsamında 1 Mart’a kadar bilet satın alan seyahat tutkunları, 29 Ekim tarihine kadar İstanbul’dan çok özel fiyatlarla yurtdışına uçma fırsatı yakalıyor. Atlasglobal’in, Beyrut’tan Stockholm’e, Amsterdam’dan Sharjah(Dubai)’a geniş bir haritayı kapsayan bu kampanyasıyla yolcuların göremediği ülke kalmayacak.

Yolcularına konforlu uçuş deneyimi sunma hedefiyle yola devam eden Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan ve mobil uygulamalarından satışa sunduğu kampanyayla gidiş ve dönüş Ukrayna ve Gürcistan’a 99 Ortadoğu ve Avrupa’ya 149 dolardan başlayan fiyatlarla dünyayı keşfetmek mümkün.

Atlasglobal’in kampanya kapsamındaki uçuş noktaları arasında Stockholm, Zürih, Beyrut, Doha, Sharjah(Dubai), Paris, Amsterdam, Düsseldorf, Londra, Lviv, Kharkiv, Zaporijya, Tiflis, Kuveyt,, Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Tahran ve Bişkek bulunuyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.